Breakwater Technology breakwater.ee

Breakwater Technology

Millega teie ettevõte tegeleb ja millist väärtust te täna loote?

Breakwater Technology on IT ettevõte, kus fookuses on tootearendus. Hindame kõrgelt kvaliteeti ja oma töötajate pühendumust, kui ka loovust ja põnevaid arenguid tehnoloogiamaailmas.
Me ei eelda, et inimesed töötavad meie heaks, vaid koos meiega! Meie ekspertide meeskond koosneb proaktiivsetest ja sõbralikest inimestest, kes on alati avatud väljakutsetele.
Pakume Breakwateris oma 70-le talendile võimalust töötada kõige uuenduslikumate tehnoloogiatega ja teha midagi innovaatilist ja põnevat.

 

Kas ja kuidas olete ettevõttes rohe- ja ringmajanduspõhimõtteid rakendanud?

Breakwateris on roheline mõtlemine väga oluline. Oma kontoris Ülemiste Citys praktiseerime prügi sorteerimist, väldime ühekordseid nõusid ja kutsume oma töötajaid üles mõtlema ja kaasa lööma rohelises eluviisis.
Oleme ringmajanduspõhimõtet kasutanud eelnevalt ka kontoris seisma jäänud või üleliigseks muutunud mööbliga. Alati pakume oma töötajatele võimalust näiteks vanu laudu, toole koju kasutamiseks viia ja kõik, mis jääb üle, pakume Uuskasutuskeskusele.
Oma kontori sisustamisel oleme kasutanud väga kvaliteetseid ja jätkusuutlike materjale ning kuna hetkel tegeleme ka uue kontoris sisustamisega, siis ka siinkohal proovime valida jätkusuutlike materjale või näiteks juba ümbertöödeldud materjale.
Kuna oleme veel noor firma, siis otseselt üleliigset arvutitehnikat ei ole meil veel suures mahus tekkinud ning just selle tõttu oleme me väga rõõmsad, et GreenDice meid leidis ja saame panustada ka Eesti ja välismaa laste haridusse ja arengusse.

 

Miks on teie jaoks oluline panustada eelkõige Eesti ja muu ühiskonna arengusse?

Oleme väga õnnelikud, et meie tiim koosneb väga hoolivatest inimestest ja kui otsustasime 2020. aastal toetada ühte kohalikku laste asenduskodu, siis nägime kui puudu on lastel erinevatest vajalikest tehnika seadmetest nagu arvutid, tahvelarvutid, nutitelefonid jms. Olime väga rõõmsad, et saime panustada Eesti laste arengusse, kuid samas saime ka aru, et üks kord aastas suurem annetus ei ole kõige jätkusuutlikum lahendus.
Selle tõttu näeme, et organisatsioonid nagu GreenDice on väga olulised, sest ühe väikese firmana, on meil raske toetada pikaajalist muutust, aga olles osa suuremast initsiatiivist, teame et meie panus jõuab just õigete laste ja noorteni, et anda kõigile võrdväärne võimalus õppida ja areneda.
Programmeerimisoskus ja tarkvara arendus on juba praegu osa meie igapäevaelust ja see osa ainult kasvab. Breakwateri edu alustala on mitmekesisus ja rahvusvahelisus ning soovime, et ka väikestest Eesti paigust lapsed saaksid võrdväärse võimaluse siseneda IT-arenduse huvitavasse maailma ja IT-ettevõtetesse nagu Breakwater.

 

Other members

Prisma
#jaekaubandus
Prisma
Tele2
#telecommunications
Tele2
KeMIT
#Public sector
KeMIT
ERGO
#kindlustus
ERGO