Dentsu dentsu.ee

Dentsu

Millega teie ettevõte tegeleb ja millist väärtust te täna loote?

Dentsu on globaalselt kõige kiiremini kasvav turunduskommunikatsiooni agentuuride grupp, mis on strateegiliseks partneriks juhtivatele brändidele 145 riigis, sh Eestis, Lätis ja Leedus. Meie eesmärgiks on kasvatada klientide äri läbi uuenduslike meedia-, kommunikatsiooni- ja digilahenduste.

Dentsu on loodud uue ajastu meedia jaoks, kus tarbijad ja brändid kohtuvad reaalajas erinevatel platvormidel ja seadmetel. Tunneme ennast hästi järjest digitaalsemas maailmas, kus muutused on kiired, meedia killustunud ning traditsioonilised ärimudelid nõuavad ümberhindamist. Me aitame ettevõtetel nendes muutustes võitjaks jääda ja konkurentsieelist suurendada.

Dentsu Eestis töötab 40 turundusvaldkonna tipp-spetsialisti ja juhti, kellest paljudel on pikaajaline töökogemus jaekaubandusest, telekomisektorist, pangandusest ning meediakanalitest. Me oleme strateegid ja investeerimisnõustajad, meediaeksperdid ja andmeanalüütikud, teenusedisainerid, sisuturundajad ning loovtalendid.

Meie grupi 5 brändi – Carat, Vizeum, iProspect, Isobar ja Data2Decisions – kuuluvad kõik oma valdkonna innovatsiooni-liidrite hulka, mis võimaldab meil tuua Eestisse ja Baltikumi kõige uuemaid rahvusvahelisi praktikaid.

 

Kas ja kuidas olete ettevõttes rohe- ja ringmajanduspõhimõtteid rakendanud ja mis motiveeris teid GreenDice’ga liituma?

Dentsu grupile kui Jaapani ettevõttele on sotsiaalne vastutustundlikkus ning roheline mõtlemine ja jalajälje vähendamine väga oluline. Selliselt raporteerime ja teeme juba aastaid tegevusi, mis meie mõju loodusele ja ühiskonnale mõõdavad. Detailsemalt on dentsu grupi ülene CSR lähenemine leitav siit: https://www.group.dentsu.com/en/sustainability/

Lisaks grupi tegevustele maailmas, oleme kas dentsu Estonias ellu kutsunud initsiatiive, mis pööravad neile teemadele tähelepanu. Juba aastaid on meil oktoober tervisekuu, kus kogu jooksul toimuvad erinevad vaimse ja füüsilise tervisele tähelepanu pööravad tegevused. Oleme kutsunud üles inimesi sorteerima prügi, vähendama olulisel määra ühekordsete pakendite (toidu tellimist) kasutamist. Käime koolides õpetamas oma eriala tudengeid. Hiljuti andsime kogu korruse jagu mööblit Eesti-Vene koolile, et mitte seda lihtsalt minema visata ja neil oli suur puudus laudadest, kappidest, riiulitest.

Mis puudutab arvutitehnikat, siis meie oluline töövahend on kaasaegne ja töökindel IT riistavara. Suur osa meie töötajatest on andmetega töötavad inimesed, siis paneme meie arvutipargi korralikult proovile ja paratamatult peame ikka ja jälle oma töövahendeid uuendama. Mistõttu meile võibolla küll kasuliku eluea minetanud arvutid kuhjusid, samal ajal kusagil saaksid nad pakkuda suurt lisaväärtust. See oli vast ka peamine põhjus GreenDicega liituda, meil on väga hea meel näha, kui meie arvutid jõuavad uude kasutusse ning kes teab, ehk aitavad mõne suurel unistusel või eesmärgil täituda.

 

Miks on teie jaoks oluline panustada eelkõige Eesti ja muu ühiskonna arengusse?

Kõik meie töötajad on Eestis sündinud, kasvanud ja suure osa oma haridusest saanud. Täna liituvad dentsu tiimiga juba inimesed, kelle sünniaasta algab 2-ga. On suur heameel kui meie panuse läbi kasvab uusi dentsukaid, sest võimalused nii dentsu Estonias kui laiemalt maailmas dentsu grupis, on palju. Rõõm veel rohkem noori leiavad võimaluse liikuda IT, digi ja andmeanalüütika suunal, see on kahtlemata järjest kiiremini arenev valdkond ja on meie kohus, kes me Eesti turul oleme juba 25 aastat olnud, nüüd ka toetada uut põlvkonda.

 

 

Other members

Prisma
#jaekaubandus
Prisma
Tele2
#telecommunications
Tele2
KeMIT
#Public sector
KeMIT
ERGO
#kindlustus
ERGO