Hansa Grupp hansagrupp.ee

Hansa Grupp

Millega teie ettevõte tegeleb ja millist väärtust te täna loote?

Hansa Grupp on Eesti kapitalil põhinev ja Balti riikides tegutsev kontsern, mille peamiseks tegevusvaldkonnaks on bussitranspordi, autorendi ja täisteenusliisingu korraldamine ning tarbesõidukite müük ja teenindus. Lisaks on kontsern tegev kinnisvaraarenduse ja -halduse, finantsinvesteeringute ning tööstuslike viimistlustehnoloogiate sektoris.

Meie ühine visioon on olla oma valdkondades suunanäitajaks ning rajada jätkusuutlikku ärikultuuri kogu Baltikumis. Oleme kogenud ja usaldusväärne partner oma töötajatele, klientidele, koostööpartneritele.

 

Mis motiveeris teid GreenDice’ga liituma?

Liitumine GreenDice’ga oli tingitud soovist panustada keskkonnasäästlikkusele ja vähendada süsiniku jalajälge. Lisaks ka meie töötajaid panna mõtlema kõige selle olulisusele ja seeläbi ka oma jalajälje vähendamisele.

 

Kas ja kuidas olete ettevõttes rohe- ja ringmajanduspõhimõtteid rakendanud?

Oleme seni kasutanud oma tehnikat ettevõttes võimalikult pikalt ja kontoritöö jaoks nö vanaks jäänud arvutid saatnud edasi meie grupi teistesse ettevõtetesse, kus arvuti kasutamine ei ole igapäeva töö, aga et väiksed vajalikud toimetused saaks tehtud. Tore, et GreenDice-I näol on meil juures veel üks võimalus Hansa Grupi-i jaoks mittevajalikuks muutunud tehnika edasi saata kasutusele sinna, kus on vajadus.

 

Miks on teie jaoks oluline panustada eelkõige Eesti ja muu ühiskonna arengusse?

See aitab tagada paremad tingimused ja võimalused inimestele, suurendada ökoloogilist jätkusuutlikkust ja edendada tehnoloogilist arengut, mis on vajalikud tulevastele põlvkondadele. Oluline on teha oma panus sellesse, mis on meile tähtis. Suured muutused algavad väikestest sammudest!

Other members

Prisma
#jaekaubandus
Prisma
Tele2
#telecommunications
Tele2
KeMIT
#Public sector
KeMIT
ERGO
#kindlustus
ERGO