LINGVIST

LINGVIST

Millega teie ettevõte tegeleb ja millist väärtust te täna loote?

Lingvist on haridusalase suunitlusega ettevõte, mille eesmärk on suurandmete töötluse ja tehisintellekti abiga keeleõpet kiiremaks muuta. Lingvisti platvorm kaardistab iga õppija teadmisi ja oskusi ning kohandab vastavalt saadud infole reaalajas õppijale näidatavat keelematerjali, muutes seeläbi iga inimese õppekogemuse just tema jaoks unikaalselt meeldivaks ja proovilepanevaks.

 

Mis motiveeris teid GreenDice’ga liituma?

Soovisime, et meil oleks kindel ja usaldusväärne partner haldamaks meie arvutiparki, kes pakuks ka tehnilist tuge kui seda vajame ning suudaks pakkuda konkurentsivõimelisi hindu. Lisaks sellele kõigele oleme boonuseks saanud ka kiiruse ja personaalsuse.

 

Kas ja kuidas olete ettevõttes rohe- ja ringmajanduspõhimõtteid rakendanud?

Eelistame e-arveid paberarvetele ning peaaegu kogu dokumentatsioon on digitaalne. Võimaluste piires sorteerime kontoris prügi.

 

Miks on teie jaoks oluline panustada eelkõige Eesti ja muu ühiskonna arengusse?

Meie jaoks on oluline panustada kogu ühiskonna haridusse peamiselt keeleõppe valdkonnas. Tänu meie keeleõppeprogrammil omandatud keeleoskusele on meie kasutajad saanud avardada oma tööotsimise võimalusi, sooritanud paremad keeleeksami tulemused või lihtsalt välismaale kolides ära õppinud kohaliku keele. Meie tehnoloogia loob inimestele uusi võimalusi.

Other members

Prisma
#jaekaubandus
Prisma
Tele2
#telecommunications
Tele2
KeMIT
#Public sector
KeMIT
ERGO
#kindlustus
ERGO