Luku-Expert/ Vonk Technologies vonktech.com

Luku-Expert/ Vonk Technologies

Millega teie ettevõte tegeleb ja millist väärtust te täna loote?

Välisuksest elektriautolaadijani on kuni 10 sammu, täpselt nii lähedalt on ka Vonk ja LukuExpert omavahel seotud. Tegeleme turvalisuse, läbipääsulahenduste ja eneregiatõhususega, sh elektriautode laadimislahendustega. Üheskoos hoolitseme kvaliteetse ja mugava elukeskonna eest.

 

Mis motiveeris teid GreenDice’ga liituma?

Kasutame oma töös väga kvaliteetseid elektroonikatooteid. Seadet soetades soovime olla veendunud, et see leiaks kasutust võimalikult kaua ning meie juures ajale jalgu jäädes liiguks edasi õigetesse kätesse, enne kui see lõpuks käitlevas ettevõttes taas varuosadeks saab. GreenDice muudab arvuti teekonna läbipaistvaks, tehnika on eluea lõpuni parimas võimalikus seisukorras ja jõuab utiliseerimisse, kui selleks on tõesti õige aeg.

 

Kas ja kuidas olete ettevõttes rohe- ja ringmajanduspõhimõtteid rakendanud?

Tegutseme üha enam keskkonnasäästlikkuse põhimõttel ja oleme orienteeritud ringsemate lahenduste leidmisele. Teemegi eeltööd, et sellest printsiibist lähtuvalt korraldada vastavalt kogu tarneahel.

 

Miks on teie jaoks oluline panustada eelkõige Eesti ja muu ühiskonna arengusse?

Ühiskonda panustamine peab olema kaasaja tingimustes jätkusuutlik, vältimaks keskkonnakahjude süvenemist. Soovime, et igaühel oleks talle vajalik seade, et ajaga kaasas käia ja tänapäeva (digi)maailmas toime tulla. Seejuures tahame, et igal tootel oleks maksimaalne eluiga ja see utiliseeritaks lõpuks õigesti. Soovime maailma prügimäge vähendada, mitte seda toita

Other members

Prisma
#jaekaubandus
Prisma
Tele2
#telecommunications
Tele2
KeMIT
#Public sector
KeMIT
ERGO
#kindlustus
ERGO