Lindström lindstromgroup.com

Lindström

Millega teie ettevõte tegeleb ja millist väärtust te täna loote?

Oleme tekstiiliteenuste ettevõte ning keskendume oma klientide elu lihtsamaks muutmisele. Me tugevdame oma klientide mainet iga päev. Hoolime inimestest ja oma planeedist, inspireerides inimesi särama ja ettevõtteid jätkusuutlikult kasvama.

 

Mis motiveeris teid GreenDice’ga liituma?

Meid motiveeris liituma, kuna oleme ise jätkustuulik ettevõte ning soovime, et kõik meie tegevused oleksid jätkusuutlikud. Lisaks võimalus panustada erinevate projektide näol meie ühiskonna heaolusse.

 

Kas ja kuidas olete ettevõttes rohe- ja ringmajanduspõhimõtteid rakendanud?

Meie ärimudel põhineb ringmajandusel ning me parandame pidevalt enda ja klientide jätkusuutlikkust. Ringmajandus on kootud meie ärisse – meie riided on mõeldud pikaks ajaks, ostetud usaldusväärsetelt, pikaajalistelt tarnijatelt, pestud ja tarnitud optimeeritud vahenditega. Me parandame oma riideid ja kui neid enam parandada ei saa, siis need on taaskasutatud uue loomiseks.

 

Miks on teie jaoks oluline panustada eelkõige Eesti ja muu ühiskonna arengusse?

Looduslike ressursside ületarbimine on meie suurim mure ning oma teenustega suudame aidata kliente, et vähendada ühekordselt kasutatavaid või lühiajalisi tooteid. Me soovime jätta tulevastele põlvkondadele parema planeedi. Soovime suurendada teadlikkust, et ostmise asemel on parem kasutada renditeenuseid, ükskõik milliseid.

Other members

Interactive Brokers Software Services Estonia
#finants
Interactive Brokers Software Services Estonia
VBH Estonia
#ehitus
VBH Estonia
Borealis Eesti
#tervis
Borealis Eesti
Vestman Grupp
#metsandus
Vestman Grupp